Opinie

Już od pierwszej sesji Krzysztof zrobił na mnie pozytywne wrażenie. W trakcie sesji coachingowych jakie mieliśmy, pomógł mi precyzyjne wyznaczyć cele i znaleźć drogę do ich realizacji. Dzięki współpracy z nim, udało mi się również zidentyfikować przeszkody na drodze do moich celów i znaleźć sposób na ich pokonanie. Bardzo polecam tego coacha.

Łukasz Wiśniowski

Pracowałem na sesjach coachingowych z Krzysztofem Kantorskim. Pomógł mi znaleźć rozwiązania moich problemów i odkryć nowe możliwości. Dzięki poszerzeniu mojej perspektywy łatwiej mi realizować moje cele.
Zbigniew Rauchut

Z Panem Krzysztofem pracowało mi się dobrze. Skutecznie naprowadził mnie na właściwe sformuowanie, a potem realizację celów. Krzysztof Kantorski wykazuje się dużą empatią i zrozumieniem. Dzięki jego pomocy dużo się w moim życiu zmieniło na lepsze.
Jacek Makowski

Już od pierwszej sesji Krzysztof zrobił na mnie pozytywne wrażenie. W trakcie sesji coachingowych jakie mieliśmy, pomógł mi precyzyjne wyznaczyć cele i znaleźć drogę do ich realizacji. Dzięki współpracy z nim, udało mi się również zidentyfikować przeszkody na drodze do moich celów i znaleźć sposób na ich pokonanie. Bardzo polecam tego coacha.

Łukasz Wiśniowski

Wyrozumiały na ludzką krzywdę, pomocny w zakresie relacji z dziećmi
Marek Dąbrowski

Polecam sesje coachingowe Pana Krzysztofa, ponieważ wykazuje on dużą empatię i rozumie potrzeby klienta. Dzięki radom, jakie otrzymałam na spotkaniach udało mi się zaoszczędzić i zarobić pieniądze.

Katarzyna Łapińska

Nasza praca jest interesująca, ciekawa, czasami te cele o których rozmawiami się rozwijają w dobry kierunek ale są ciężkie do życia w codzienności. Jak na razie to praca jest przyjemna i bardzo ciekawa, czasami jest trudna do zrealizowania tych wszystkich celów w codzienności naszego życia.
Jolanta Żych

Dzięki spotkaniom z tym coachem nabyłam umiejętność skutecznego i obiektywnego patrzenia na codzienne problemy. Sesje zdecydowanie pomogły mi w realizacji zamierzonych przeze mnie celów. Polecam umówić się na sesje z tym coachem gdyż pracuje się z nim dobrze i współpraca przynosi oczekiwane efekty.

Anna Bujek

Z całego serca polecam Pana Krzysztofa. Bardzo mi pomógł w dążeniu do moich celów życiowych i zawodowych. Miły, pogodny, wesoły. Polecam [serduszko]

Ewelina Kamińska

Pan Krzysztof to osoba bardzo komunikatywna, pomocna w każdej sprawie. Słuchająca i doradzająca w każdej dziedzinie życia. Spokojny, uprzejmy, zawsze uśmiechnięty.

Beata Piwowarczyk

Nazywam się Anna Elhadi, jestem matką samotnie wychowującą dwoje dzieci. Moja współpraca zaczęła się z Panem Krzysztofem w kwietniu 2022, w projekcie z OPS-u. Pan Krzysztof jest ciepłą, sympatyczną i komunikatywną osobą. Dzięki rozmową z nim kilka rzeczy zmieniło się w moim życiu. Przede wszystkim Pan Krzysztof zmotywował mnie do działania jeśli chodzi o poszukiwanie pracy. Niejednokrotnie podpowiadał, jakie rozwiązania są w moim przypadku realne. Polecam Pana Krzysia jako coacha, pracowało nam się dobrze o myślę, że w moim przypadku ta współpraca wkrótce zaowocuje.

Anna Elhadi

Bardzo dobrze mi się rozmawiało z Panem Krzysztofem, ponieważ umie wysłuchać, doradzić… poleciałbym go wszystkim osobom, które tego właśnie potrzebują.

Agata Kulczyńska

Krzysztof Kantorski to osoba godna zaufania, można z nim o wszystkim porozmawiać. Rozumie potrzeby klienta. Moim zdaniem ma dobre podejście do osoby, z którą współpracuje. Jest osobą komunikatywną. Otwarty na różne propozycje tematów z jakimi przychodziłem. Pokazał mi jak zrealizować te, które wybrałem. Dzięki niemu polepszyła się moja samoocena.

Grzegorz Macyna

Pan Krzysztof na zajęciach pomógł mi wyznaczyć cele i lepiej rozumieć siebie. Praca z nim i porady, które daje są bardzo pomocne i dużo wnoszą do codziennego życia. Bardzo polecam tego coacha.

Wiktoria Juźków

Drogi Krzyśku!

Dziękuję Ci za naszą owocną współpracę. Te kilka miesięcy zmieniło bardzo dużo w moim życiu, a przede wszystkim we mnie. Jestem Ci bardzo wdzięczna za poświęcony czas i za te przepracowane godziny.

Kasia Nowicka

Na spotkaniach z tym coachem dowartościowałam się. Dużo się nauczyłam, wiem, co dalej robić. Dużo się zmieniło w moim życiu po naszych spotkaniach. Polecam go, bo przy nim mogłam się otworzyć, wysłuchał mnie, doradził.

Danuta Antkowiak

Dzięki zajęciom coachingowym w moim życiu na bardzo dużo rzeczy zaczęłam patrzeć inaczej. Współpracowanie z coachem przynosi efekty oraz umie się dogadać z każdą z osób osobno. Dużo sytuacji, które on opisuje  stara się wytłumaczyć oraz pomóc w taki sposób, że na własne zadane pytanie, dana osoba sama na nie odpowiada. Jeżeli coś jest dla mnie nie zrozumiałe, pomaga w każdy możliwy sposób jak tylko może zrozumieć. Np. rozrysowuje na kartce dany problem i pomaga go zrozumieć tłumacząc w taki sposób, żebym zrozumiała w czym tkwi problem oraz jak go rozwiązać. Coach jako osoba ma bardzo dobre podejście do ludzi, potrafi się z każdym porozumieć, więc myślę, że sesje u niego są jak najbardziej do polecenia innym ludziom, bo współpraca z coachem jest efektywna oraz bardzo dobra.

Sylwia Tumiłowicz

Do tej pory nie wiedziałem co to coaching, że jest to mi w ogóle nie potrzebne. Teraz już wiem, że bardzo się myliłam i wiem, jak bardzo sesje coachingowe są potrzebne każdemu z nas, na każdym etapie życia. Dzięki Panu Krzysztofowi dziś jestem osobą, która rozwija swoje pasje i zainteresowania. Jestem pewną siebie kobietą i mamą. Pan Krzysztof umie dobrze doradzić w każdej strefie życiowej, zawsze wysłucha i znajdzie rozwiązanie. Polecam

Jolanta Bordulak

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do zajęć coachingu. Z Panem Krzysztofem bardzo szybko złapałam pozytywny kontakt i moje nastawienie szybko się zmieniło. Pan Krzysztof wzbudził we mnie zaufanie i nigdy mnie nie skrytykował za podjęte decyzje. Zajęcia bardzo dużo mi pomogły. Stałam się bardziej świadoma własnych emocji. Nauczyłam się spoglądać na przeróżne sprawy z całkiem innej perspektywy. W trakcie naszych rozmów nie dostałam gotowych odpowiedzi, lecz sama musiałam do nich dojść. Zajęcia z coachingu bywają trudne i wzbudzają różne emocje, a praca z dobrym coachem pozwala je poukładać w najkorzystniejszy sposób dla siebie. Polecam współpracę osobom, które chcą zajrzeć w swoje wnętrze a się tego boją i nie wiedzą jak.

Joanna Żurawska

Dzięki sesjom coachingowym przede wszystkim zmienił się mój tok myślenia. Sesje pomogły mi bardziej zrozumieć samą siebie, poznać i zrealizować cele oraz marzenia 🙂 Podczas spotkań czułam się komfortowo, spotkania przebiegały w bardzo dobrej i luźnej atmosferze. Pan Krzysztof posiada bardzo szeroką wiedzę, motywację, ciepło i pozytywną energię. Jest w pełni zaangażowany w każdy podjęty temat (a było tych tematów sporo :)) Jeśli jest coś, z czym sobie nie radzisz, lub stoisz przed trudnym wyborem, to polecam spotkanie z Panem Krzysztofem! Wychodzą po 2 godzinnym spotkaniu, wiem, że ten czas nie był stracony. 

Alina Relich